602348505
0:00 - 24:00

Bilder


Um ein Bild hinzuzufügen loggen Sie sich ein

Adresse

Tschechien

Geb. Plzeň
Pilsen, 32300
Studentska 57

Zahlungsart

Barzahlung Kartenterminal DKV

Sonstige Dienstleistungen

AdBlue Laden Autowäsche

foursquare   google places 4.1

Treibstoff Preis
A95 35,81 CZK/L
Дизелово гориво Diesel 33,60 CZK/L
Газ Пропан Бутан LPG 15,97 CZK/L
Бензин А98 A98 32,45 CZK/L
Diesel Premium 35,73 CZK/L

Die Preise sind ungefähr

Zdeňka Fryčková
Google Places© на 12.07.2020
оценка:

Milý personál, nejlepší ceny 👍🏻😉

Dominika Voláková
Google Places© на 07.06.2020
оценка:

Jediné pozitivum je cena za palivo, jaká je kvalita, to můžeme jen odhadovat. Obsluha však nepůsobí příliš mile, spíše naopak. Nemám z tankováním na této benzíně moc dobrý pocit.

Václav Kasl
Google Places© на 31.05.2020
оценка:

Tak samozřejmě super ceny paliv, myčky a i eura jsem zakoupil, škoda, že k nejbližší to mám cca 50 km

Otakar Novák
Google Places© на 13.01.2020
оценка:

S benzinkou Ono jsem byl spokojen cena dobrá za benzín i za umytí ale cesta k ní bludiště

Johny Wolfling
Google Places© на 04.01.2020
оценка:

Levné,ale méně kvalitní palivo.Párkrát jsem natankoval a vždy jsem měl problém s menším výkonem a vyšší spotřebou.

Luban Borec
Google Places© на 02.12.2019
оценка:

Dejte si všichni pozor na paní u prodeje cigaret. Pokaždé, když zde nakupuji phm, tak platím eury. Vždy mi vrátí o několik desítek korun méně.Ne vždy si toho všimnu hned, takže na konci směny má za ten den pěkné dýško. Jinak personál pěkně arogantní. Ani neodpoví na pozdrav. Chceteli vyměnit € vs Czk nemáte šanci, nikdy nemají a vysmejou se Vám. Raději budu tankovat někde jinde, kde se mě nebudou snažit okrást.

Lena Hambi
Google Places© на 15.11.2019
оценка:

Momentálně horší přístup, ale nejlevnější benzín. Tím že je nejlevnější, nemusí být hned nejhorší. Jezdim na něj už 4 roky a super.

Kateřina Košová
Google Places© на 09.11.2019
оценка:

Dnes při nákupu na této čerpací stanici a vyřízení rychlého telefonátu za námi přišla obsluha (starší pan s delšími prošedivělími vlasy) a cituji co nám řekl “odjedte už odsud svítíš mi do ksichtu” Naposledy jsem jela na ono, nás zákazník nás pan zde asi neplatí, a byt takhle drzý mi nepřijde úplně v pořádku pokud si chtějí zákazníky udržovat!!

George Fawkes
Google Places© на 28.10.2019
оценка:

- Špinavé podmínky u čerpacích stojanů. + Dobré (nižší) ceny pohonných hmot. + Dotankování AD Blue k dispozici. + Široký výběr baget (cena 44-61,-Kč). + Široký výběr chlazených nápojů a nanuků. + Volně přístupné WC.

Zuzana Baboľová
Google Places© на 26.03.2019
оценка:

Vse špatně. Kvalita Phm, prostory a zlatý hřeb programu zaměstnanci 😂. Nikdy více...

Zdeněk Bartoš
Google Places© на 20.02.2019
оценка:

Příšerná arogantni obsluha.Tankování LPG 've špatném technickém stavu. Mě už tam neuvidí!!!

Jaromír Pavlík
Google Places© на 03.02.2019
оценка:

Nejlepší ceny phm, zaměstnanci jsou ale trochu slabší, obzvláště v myčce je to tragické, asi tam chodí za trest :-D . Čistota taky nicmoc. Opravdu si pokaždé musím říct o doklad?

Libor Šiman
Google Places© на 31.01.2019
оценка:

Pohonné hmoty za nejlepší ceny v Plzni. Často někdo zmiňuje nižší kvalitu, ale já s tím problém nikdy neměl.

Miloš Nový
Google Places© на 27.11.2018
оценка:

Levne pohone hmoty. Ponekud neochotny personal

Kryštof Burget
Google Places© на 12.09.2018
оценка:

Velmi nespokojen s obsluhou!!!! vulgárně nadávat a vyhrožovat!!!! Dávejte si pozor na Zaměstnance Daniela Majtana! vynadá vám sprostě,když neumíte s firemní ONO kartou ! a vyhrožuje vám a hází s kartou po zemi! takové lidi by firma ONO zaměstnávat neměla! doufám,že ho vyhodí!

Barbora Farkasová
Google Places© на 30.08.2018
оценка:

Dobrý den, dnes jsme chtěli využít vaší služby a umýt si u vás v myčce auto. Cena vypadala dost příznivě ,za 39,- kdo by si auto nenechal umýt že ano. Bohužel obsluha která se zrovna u myčky střídala ,se k nám chovala tak odporně, že si příště auto radši umeju ručně. (Šlo o anténu na autě ,která nám bohužel nešla sundat. Pán místo toho ,aby se třeba nabídl a pomohl nám ji sundat, nebo to aspoň zkusil nás slušně řečeno poslal někam. A řekl nám ať si odjedem.) Rozumím tomu ,že anténa třeba musela být opravdu sundaná , ale jde mi o ten přístup. Normálně stačilo přijít a říct omlouvám se ,ale ja vás tam s tou anténou nemohu pustit. A ne tam na nás pořvávat z 10 metrů ať si laskavě odjedem.

Petr K.
Google Places© на 02.06.2018
оценка:

Nevím, nevím... Kdysi dávno jsem natankoval na Domažlické (to ještě byla paliva Super a Speciál, opravdu to je hodně dávno) a autu se ucpal karburátor. Po měsíci jsem natankoval znova a opět ucpaný karburátor. Je možné, že už je palivo v pohodě, ostatně tam tankuje hodně lidí, kteří na Ono nedají dopustit, ale ve mě už je prostě zakořeněno, že zde palivo neriskuji. Myčka stojí krásný peníz, ale vždy je nějaká část auta neumyta (nejčastěji polovina 5. dveří a někdy část boku). Ale na průběžně mytí v zimě dostačující, občas sem zajedu. Obsluhu raději nekomentuji, jen bych ohledně jejich ochoty a úsměvu opakoval předcházející recenze. Doplnění: už nejezdím ani na myčku, po jejím dlouhodobém užívání jsem objevil výrazně odřenou část dveří, podle stop oděrek může být jedinou příčinou tato myčka (asi kartáče moc tlačí, popř. je na nich nějaký problém...)

Kanliev Ltd.
Google Places© на 15.05.2018
оценка:

Евтино

Ondřej K
Foursquare© на 20.02.2018

Low prices of fuel, pleasant staff

Jaroslav Vlach
Google Places© на 03.10.2017
оценка:

Levné pohonné hmoty. Přístup obsluhy na velmi špatné úrovni. Neochota k ničemu.


Alle Kommentare anzeigen

Zum kommentieren müssen Sie loggen Sie sich ein

Fuelo bemüht sich nach besten Kräften richtige Preis- und Tankstelleninformationen zu erteilen, gibt aber keine Garantie für die Aktualität dieser Information. Die veröffentlichte Information sollte nicht benutzt werden, um Entscheidungen zu treffen. Fuelo übernimmt keine Verantwortung für Entscheidungen, die auf Basis von Informationen getroffen werden, die auf der Websteite veröffentlicht wurden.