224813596
0:00 - 24:00

Bilder


Um ein Bild hinzuzufügen loggen Sie sich ein

Adresse

Tschechien

Geb. Prague
Prague, 18600
Karlín Rohanské nábrezí

Zahlungsart

Barzahlung Kartenterminal DKV UTA

Sonstige Dienstleistungen

Laden Autowäsche

foursquare   google places 4

Treibstoff Preis
Super 95 33,50 CZK/L
Дизелово гориво Diesel 32,90 CZK/L +0,40
Бензин А98 Super Plus 34,90 CZK/L

die Preise wurden von einem Fuelo.net Nutzer zur Verfügung gestellt 26.07.2021г. 10:07

Claire Feaugas
Google Places© на 28.06.2020
оценка:

Very nice place, with charming people. we had good time there with friends. Beers of quality, truly recommand!

Ziggy Ziggyc
Google Places© на 08.05.2020
оценка:

Po změně majitele pořád stejně problémy, parkování, neochotný personál, špinavé toalety

Jan Strnad
Google Places© на 05.03.2020
оценка:

Benzina je doslova obklopena pochybnými existencemi v zánovnich BMW / MB, kteří jsou schopni zablokovat několik stojanů, aniž by tankovali a to klidně ve dvou za sebou. Pokud počkáte ,,ve frontě", tak zjistíte, že se neděje vůbec nic. Frajirci si uvnitř / venku společně pijí kafíčko a mají srandu z toho, že si někdo přijel pro benzín. Co na to provozovatel?

Petr Bílek
Google Places© на 21.01.2020
оценка:

Dříve oblíbená ČS s příjemnou obsluhou. Od jisté doby se obsluha vyměnila a o příjemném prostředí si můžete nechat zdát. Natankovat zde můžete za standardní ceny OMV, ovšem zastavit se zde na krátký odpočinek dost dobře nejde všechny možné plochy jsou obsazeny auty převážně ne česky mluvících řidičů. Za poslední dobu jsem se zde zastavil cca 3x a vždy stejná situace + ne moc čisté toalety s absencí mýdla. Myslím že se této ČS budu obloukem vyhýbat. Škoda.

Rudolf Hrůza
Google Places© на 18.01.2020
оценка:

velmi neochotná obsluha, kterou obtěžuje práce kterou dělají. Doporučuji nedávat si kávu ani nic z fetu protože paní mi řekla že jsou tady přece od benzínu a tohle to je moc nezajímá. Mrzí mě to byl to velmi špatný zážitek.

Ondřej Benš
Google Places© на 31.12.2019
оценка:

Tady to snad ani nemá cenu komentovat. Jedna hvězdička je moc. Tak odpornou obsluhu, aby člověk pohledal. Slet čarodějnic.

lukášek kuča
Google Places© на 11.11.2019
оценка:

Relativně levný benzín, byl jsem překvapený na poměry Prahy.

Руслан Дорожон
Google Places© на 20.10.2019
оценка:

Заправки OMV, розташовані в багатьох країнах Європи,якість пального на високому рівні,а також є можливість перекусити та перепочити.

Kevin D.
Google Places© на 07.08.2019
оценка:

Warten hier tanken, hat alles geklappt, jedoch sollte man in Kronen oder mit Karte zahlen. Bei Kartenzahlung sollte man lieber ohne Umrechnung wählen, da der Kurs sonst schlechter ist.

Jan Pospíšil
Google Places© на 26.06.2019
оценка:

Milá obshlu ČS

Jiří Ok vrtulník
Google Places© на 03.06.2019
оценка:

Prima personál servis a pneumatik za stanicí, ale parkoviště bohužel velmi malé Dá se sice zaparkovat u hlavní silnice, ale to už pak není tak komfortní protože musíte jít třeba 100 metrů jinak ok

Radek Dolejší
Google Places© на 05.04.2019
оценка:

Benzinka, jako taková, super, obsluha dost nepříjemná, objednali jsme si jídlo, a připadali jsme si jako prasata u koryta 👎

Karel Schovánek
Google Places© на 12.02.2019
оценка:

Krajně nepříjemná obsluha,na mojí žádost jsem nedostal účtenku EET a byl jsem doprovozen slovy o debilovi od obsluhy která by potřebovala navšívit zubaře,pravděpodobně zkušenosti s drogami,ale to pouze konstatuji.Tuto paní jsem zde viděl poprvé a asi jede malou domů,podnět na kontrolu předán jak vedení ÖMV tak finančnímu úřadu.Firmě po této zkušenosti jsem zakázal jakékoliv ÖMV.Za mě nikdy více!Kdyby šly záporné hvězdy,ihned odebírám! Jak pročítám další rezenze,tak to vypadá že personál je pod vlivem více než dost.Proto ta veselost a stížnosti dalších recenzentů.Pro příště toto začnu využívat častěji.

Jiri Mar
Google Places© на 05.12.2018
оценка:

Dobrá benzinka s velkým sortimentem dobrou obsluhou to už se ovšem nedá říct o cenách je tady vše šíleně předražené Ale mají tu dobré kafe

Josef Podaný
Google Places© на 29.11.2018
оценка:

Klasika - češi vydělávají na západ ale to už víme , kvůli tomu byl "samet" aby kapitalismus odsunul svoji agónii na účet východu.

Roman Štěpař
Google Places© на 21.10.2018
оценка:

Výběr paliva dostatečný, dobře zásobený shop jak food tak nonfood, dobrý výběr sladkého pečiva, sendvičů, baget a druhů kávy. Obsluha příjemná a v pohodě. Toalety čisté.

L. Staněk
Google Places© на 06.09.2018
оценка:

Klasická velkoměstská benzínka. Poněkud nešťastně je vyřešený výjezd, kde Vás může velmi snadno smést auto, které se vynoří po hlavní z nepřehledné zatáčky zleva.

Daniela Vrbová
Google Places© на 22.02.2017
оценка:

Takova taxikarska kavarna :)

Ярослав Шевченко
Google Places© на 10.07.2016
оценка:

Нормальная АЗС. Удобно расположена. Ценник стандартный. Есть автоматическая мойка. Правда там всегда очередь.

DJ Sweder
Google Places© на 08.07.2016
оценка:

Čerpací stanice OMV vždy patřily k mým oblíbeným. Nejinak tomu je i u této, kde sortiment je bohatý, ceny odpovídající a akceptovatelné. Personál je usměvavý, milý a ochotný poradit s jakýmkoliv požadavkem, který před něj položíte. Zkrátka profesionalita za každé situace, vřele doporučuji i nejen pro případ, kdy potřebujete jen natankovat pohonné hmoty.


Alle Kommentare anzeigen

Zum kommentieren müssen Sie loggen Sie sich ein

Fuelo bemüht sich nach besten Kräften richtige Preis- und Tankstelleninformationen zu erteilen, gibt aber keine Garantie für die Aktualität dieser Information. Die veröffentlichte Information sollte nicht benutzt werden, um Entscheidungen zu treffen. Fuelo übernimmt keine Verantwortung für Entscheidungen, die auf Basis von Informationen getroffen werden, die auf der Websteite veröffentlicht wurden.