220513209
0:00 - 24:00

Bilder


Um ein Bild hinzuzufügen loggen Sie sich ein

Adresse

Tschechien

Geb. Prague
Prague, 169 00
Belohorska Ul.

Zahlungsart

Barzahlung Kartenterminal DKV UTA

Sonstige Dienstleistungen

Laden Autowäsche

foursquare   google places 4.2

Treibstoff Preis
95 Natural 30,37 CZK/L
Дизелово гориво Diesel Top Q 30,38 CZK/L

die Preise wurden von einem Fuelo.net Nutzer zur Verfügung gestellt 2.03.2021г. 3:32

Michal Petar
Google Places© на 04.07.2020
оценка:

Bezlzina značka jako vždy 1...

Petr Zmolik
Google Places© на 22.06.2020
оценка:

Rád zde používám myčku, protože je šetrnější než ostatní kartáčové myčky a zároveň auto umyje lépe, než jinde. (Pořád je to ale kartáč, tak se to po pravidelném používaní na laku projeví, čemuž se nedá vyvarovat, leda auto mýt ručně, či v méně efektivním laserwash). Škoda jen, že nedokáže lépe umýt kola. Největší (pro mě) mínus provozovny je ten, že se na ni špatně dostává z protisměru, což je v mém případě pokaždé, vzhledem k bydlišti. Tip - přes aplikaci “Mycí Digi Linka” vyjde o pár korun levněji a zároveň nemusíte vystupovat z auta.

Jan Hudec
Google Places© на 11.01.2020
оценка:

Benzín dobrý na cokoliv jiného jen v největší nouzi

Petr Krchňák
Google Places© на 08.01.2020
оценка:

Typická pobočka ze sítě čerpacích stanic BENZINA. To nejlepší hodnocení si zaslouží už jen díky nabídce pohonných hmot zn. Verva. Ať už se jedná o Verva 100, nebo Verva diesel, v ČR jen těžko narazíte na kvalitnější palivo. Za zmínku stojí také skvělé párky, káva a věrnostní karta, která poskytuje reálné slevy.

Jan Bílek
Google Places© на 13.12.2019
оценка:

Čerpám tady poměrně pravidelně, často i v nočních hodinách, vždy obsluha příjemná, zboží v regálech porovnané. Myčka čistá a vždy funkční. Ne všude to takto je, sem jezdím rád :-)

Jaroslav Vacek
Google Places© на 24.11.2019
оценка:

Our favorite gas station. Fine gas for a reasonable price. I always try to get the best diesel fuel for our car and here both effecta and verva work great. The engine always runs smooth and quiet. Free air, nice people.

Lukáš Fojtík
Google Places© на 09.11.2019
оценка:

Obsluha v pohodě.

Jan Práza
Google Places© на 12.09.2019
оценка:

Jednou za čas zde tankuju firemní auto. Obsluha milá a vtipná.

SuperG
Google Places© на 07.06.2019
оценка:

Se state andando verso l'aeroporto di Pragacon un auto noleggio questo è l'ultimo distributore dove potrete fare il pieno per riconsegnare l'auto in ordine È molto semplice l self-service e potete pagare con la carta di credito. Il personale è abituato ad avere a che fare con gli stranieri. C'è anche un bagno pulito. Un piccolo emporietto completa questa area di servizio

Michaela Š
Foursquare© на 10.05.2019

Myčku lze objednat a zaplatit přes aplikaci, ukazuje i aktuální frontu.

Jirka
Google Places© на 03.04.2019
оценка:

Příjemná obsluha,výtečné kafíčko 😉 bezva myčka na apku

Michael Migy
Google Places© на 28.03.2019
оценка:

Ujde to 😃😃😎. Mají tu vše jako na benzínce 😃😎

Tomáš Dvořák
Google Places© на 23.03.2019
оценка:

Moc zdravím obsluhu a asi paní provozní? Včera jsem byl na mycce a bohužel trochu zastavkovala, stane se, je to stroj. Paní, která vylezla ze zadních dveří se mi moc omlouvala, dali mi zdarma nový mycí program, nabídla kávu a celkově byla velmi milá. To že byla pěkná a moc sympatická sem nepatri, ale chtěl jsem tím říct, že takto si představuji služby i když něco nevyjde, usměvavé, slušné lidi. Moc zdravím tmavovlasou paní a budu do budoucna doufat, ze myčce třeba dojde voda aby mi zase mohla nabídnout kávu :-))))

Jiří Schuh
Google Places© на 16.03.2019
оценка:

Prijemna cerpaci stanice. K disposici toaleta, obcerstveni i mycka. Jezdim sem jiz par desetileti a motor se pri tankovani zde vzdy mlsne oblizne....

Plamen Penev
Google Places© на 03.12.2018
оценка:

Recommend. Fresh and clean gas station. Nice and positive worker's. Good prices. Fresh and warm food. Very nice ☕ coffee!

Roman Breznický
Google Places© на 19.11.2018
оценка:

Benzinu mám všeobecně nejradši a to nejen kvůli kvalitním pohoným hmotám ale i servisu moc dobrýmu kafe atd.

Matthew Philo
Google Places© на 24.10.2018
оценка:

Best petrol station to use before you get to the airport if you are travelling from east of Prague

Roman Štěpař
Google Places© на 21.10.2018
оценка:

Výběr paliva dostatečný, dobře zásobený shop jak food tak nonfood, dobrý výběr párků, sendvičů, baget a druhů kávy. Obsluha v pohodě. Toalety čisté. Myčka čistá a funkční.

frantisek suntil
Google Places© на 23.05.2018
оценка:

Mají tu vše....

DJ Sweder
Google Places© на 14.05.2018
оценка:

Pro mě nejbližší čerpací stanice této značky, kterou používám hlavně pro kvalitní prémiová paliva, konkrétně VERVA Diesel. Prostředí čisté, vše funkční, ceny doplňkového sortimentu akceptovatelné, personál milý a ochotný.


Alle Kommentare anzeigen

Zum kommentieren müssen Sie loggen Sie sich ein

Fuelo bemüht sich nach besten Kräften richtige Preis- und Tankstelleninformationen zu erteilen, gibt aber keine Garantie für die Aktualität dieser Information. Die veröffentlichte Information sollte nicht benutzt werden, um Entscheidungen zu treffen. Fuelo übernimmt keine Verantwortung für Entscheidungen, die auf Basis von Informationen getroffen werden, die auf der Websteite veröffentlicht wurden.